Bırak gitsin !

Seni geçmişine bakarak yargılayanların.jpg

Hepimizin hayatında kötü deneyimleri ve hataları vardır. Ve herkes değişir. Kimisi iyiye doğru, kimisi kötüye doğru. Bu sayfaya bakan bir kişiyseniz büyük bir ihtimalle kendinizi yetiştirmek, iyileştirmek ve geliştirmek sizin en temel felsefenizdir. Bu başarılı bir kişinin yaklaşımıdır. Zaman içinde yol alacak olan kişinin tavrıdır. Ve sizin gibi insanlar, ister yavaş ister hızlı…  bugünü dününden daha evrimleşmiş olarak yaşayan kişilerdir.
Eğer sizi eskiden beri tanıyan bir başkası, sizin bugün nasıl olduğunuzu, geçmişinizden bağımsız olarak göremiyorsa, sizi “bugün olduğunuz gibi” göremiyorsa o kişi kendi kişisel yargılarını aşamamaktadır ve statükoyu bozmaktan rahatsızlık duyan bir kişidir. Kişisel yargılarını aşamayan insanların ise sizi tanımalarını bir yana bırakın, sizi sevmeleri bile imkânsızdır. Bu tür insanlar sizi devamlı geçmişinize çekerek sizin kişisel çabalarınızı, gelişiminizi gözardı ederler. Bu tür kişiler sizin kendinizi iyileştirmiş olmanızdan açıkça rahatsızlık duyarlar ve kendileri üzerinde çalışmak yerine sizin üzerinizde didişmeyi tercih ederler. Bu insanlar sizin gelişiminizi bir türlü hazmedemeyecekleri ve size daimi olarak huzursuzluk verecekleri için ne yazık ki bügününüzde gerçekten yerleri yoktur.
Onların hakkınızdaki fikirlerini bir kişilik sorunu haline getirmek yerine bırakın gitsinler ! Hiç kimseye hiç birşeyi ispatlamak zorunda değilsiniz. Özellikle de sizin iyiliğinizden rahatsız olanlara…!

Sevgiler

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s